Szeretettel várunk Titeket a Szeretem a pocakom! interaktív gyermekprogramunkra  2021. december 01-jén, szerdán 17 órai kezdettel  az  Óbudai Platán Könyvtár Ezüsthegyi Könyvtárába!(1038 Budapest, Ezüsthegy u. 16.)

A Molka/ Szeretem a pocakom!  című gyerekprogramunkban központi szerepet kap az egészséges táplálkozás ismeretének játékos formában való közvetítése az óvodás és kisiskolás korosztály  számára.

A körülbelül  1 órás, zenés programban Molka, a szénhidrát-molekula és csapata dallal,közös  játékkal  igyekszik tudatosítani, megerősíteni  a gyermekekben az egészséges táplálkozásra vonatkozó alapvető ismereteket úgy, hogy a leggyakoribb diéták okaival kapcsolatos kérdéseikre is választ kaphatnak – életkoruknak megfelelő módon.

A program házigazdája és Molka a szénhidrát-molekula: Billing Gyöngyi,

Közreműködik: Kovácsics-Kollár Melinda

A program kb. 1 óra időtartamú, látogatása ingyenes!