Szeretettel várunk Titeket az újra induló családi meseklubba 2021. november 13-án, szombaton 10 órai kezdettel új helyszínen, az  Óbudai Palát Könyvtár Ezüsthegyi Könyvtárába!(1038 Budapest, Ezüsthegy u. 16.)


A Mesék Világa Egyesület 2021-ben megjelent elektronikus könyvének élőprogram keretében történő feldolgozásával a magyar népmesék megismerése iráni motivációt szeretnénk felkelteni a gyermekekben egy újfajta megközelítéssel.

Nagy veszedelem fenyegeti a magyarok Népmeseországát! A csodálatos történeteket egyre kevesebb gyermek ismeri, így a feledés homálya már rátelepedett a képzeletbeli ország nyugati határvidékére, a sárkányok földjére. Mentsd meg a sárkányokat! Ismerkedj meg Világszép Sárkány Rózsa történetével, teljesítsd a próbákat és Tiéd lehet Népmeseország Királyának oklevele!

A program házigazdája Billing Gyöngyi énekesnő, a Világszép Sárkány Rózsa című mesét Kovácsics-Kollár Melinda adja elő, míg a mesés hangulat alapját Hrubi László dalai adják meg.

A program kb. 1-1,5  óra időtartamú, látogatása ingyenes!