Szeretettel várunk Titeket újra a családi meseklubba  2018. október 27-én, szombaton 10 órai kezdettel a FSZEK Békásmegyeri Könyvtárába!

Mi másról is szólhatna az októberi meseklub, mint a szüretről, a szőlőről!  A szegény ember szőlője című magyar népmesét Kollár Melinda fogja elmesélni. Dalnoka,  Hrubi László is elhozza Nektek az őszi dalait-így a meghitt, meleg hangulat már biztosítva van.

A mese előtt és után a már megszokott  kézműves foglalkozással múlathatjátok az időt, így ez alkalommal is saját készítésű, szép alkotásaitokkal díszíthetitek majd otthon szobátokat. Aki inkább a játékokat szereti, szintén talál magának elfoglaltságot, szüreti játékkal is várunk Titeket, de a meséhez kapcsolódó társasjátékban is kipróbálhatjátok szerencséteket.

A program kb. 1 óra időtartamú, látogatása ingyenes!