Családi meseklub

Népmesés családi meseklubok

Immáron nyolcadik éve  szervezünk családi meseklubokat. Az utóbbi években a  FSZEK Békásmegyeri Könyvtára adott helyszínt az ingyenes családi programokat, mely számos családnak biztosított havonta, szombati napokon lehetőséget közös időtöltésre.

2021-ben a sorozat új helyszínen folytatódik, a Platán Könyvtár Ezüsthegyi Könyvtárában 2021. november 13-án 10 órától várjuk a családokat a Barangolás Népmeseországban programunkra.

Speciális tartalmú meseklubok

2019-ben céljaink és tevékenységeink bővülése okán a családi meseklubok elsősorban az 1-es típusú diabéteszes gyermekeknek szóló, informatív, játékos Molka-klubok alkalmával valósulnak meg a Józsefvárosi Galériában havi rendszerességgel.

A Molka-klubokról ide kattintva tájékozódhat.

Meseklub

A következő meseklub dátuma:

nap
óra
perc
másodperc

Rólunk mondják

„Évek óta járunk Mirával a családi meseklubba és nagyon szeretjük a sokszínű programjaikat. A kislányom elsősorban a kézműves foglalkozások iránt érdeklődik.”

SZABÓ MAGDI, szülő

„Az egész család számára tartalmas időtöltést, közösségi együttlétet nyújt az Egyesület valamennyi programja.”

ŐRI MELINDA, FSZEK Békásmegyeri Könyvtárának vezetője